Інтерфакс-Україна
19:05 21.11.2021

Біля Офісу президента трапилася невелика сутичка учасників акції до Дня гідності та свободи з правоохоронцями

1 хв читати
Біля Офісу президента трапилася невелика сутичка учасників акції до Дня гідності та свободи з правоохоронцями

Учасники акцій та пам'ятних заходів з нагоди Дня гідності та свободи прийшли до будівлі Офісу президента України на вул.Банковій у центрі Києва, де сталася невелика сутичка з правоохоронцями.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", станом на 18:40 у неділю близько 1 тис. людей зібралося на вул.Банковій біля воріт, які ведуть до площі біля Офісу президента. Правоохоронці пропускають лише тих людей, які погодилися на поверховий огляд речей. Таким чином, до Офісу президента пройшло лише кілька десятків людей.

Інші учасники відмовляються надавати речі до огляду та закликають правоохоронців пропустити всіх без огляду. У зв'язку з цим періодично трапляються незначні сутички правоохоронців та учасників, які хочуть безперешкодно пройти кордон.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА