Інтерфакс-Україна
15:31 14.11.2021

Кабмін схвалив проект про електронні посвідки на проживання - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін схвалив проект про електронні посвідки на проживання - Шмигаль

Кабінет Міністрів України схвалив експериментальний проект про електронні посвідки на проживання, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у неділю.

"Тепер ці документи будуть доступні для іноземців у "Дії" як аналог звичайного паспорта. Це дасть змогу людям, що на законних підставах перебувають в Україні, так само користуватися публічними послугами онлайн", - написав Шмигаль у Facebook.

Він зазначив, що цього тижня уряд також дав старт експериментальному проекту, який дає змогу українцям, які мають паспорт у формі "книжки", змінити адресу реєстрації місця проживання в онлайн-режимі, що передбачено законопроектом №5463 про реалізацію публічних електронних послуг із реєстрації та декларування місця проживання в Україні, який було ухвалено у парламенті у другому читанні.

"Достатньо заповнити заяву на порталі "Дія", й інформація буде підтягнута автоматично. Раніше така послуга була доступна для власників ID-карток. Вже з грудня регіони почнуть поступово переходити на електронну зміну реєстрації", - зазначив прем'єр.

Як повідомлялося, 5 листопада Верховна Рада запровадила для українців електронну реєстрацію місця проживання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Нова підземна школа розпочала роботу у Харкові

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА