Інтерфакс-Україна
21:43 13.11.2021

Сирійська авіакомпанія призупинила польоти до Мінська

1 хв читати
Сирійська авіакомпанія призупинила польоти до Мінська

Сирійська авіакомпанія Cham Wings у суботу оголосила про зупинення польотів до Мінська.

"Зважаючи на критичну ситуацію на білорусько-польському кордоні, і оскільки більшість пасажирів авіакомпанії, що вилітають до Мінська - сирійці, а також оскільки складно визначити, чи є Білорусь їх кінцевим пунктом прямування, ми негайно зупиняємо польоти", - повідомила авіакомпанія у Twitter.

Напередодні про обмеження на польоти до Мінська оголосили авіакомпанії з Туреччини та Іраку.

Раніше в аеропорт Мінська прибувала значна кількість рейсів з країн Близького Сходу та Північної Африки, що призвело до ускладнення ситуації на кордоні з Польщею, де за останній тиждень сконцентрувалася велика кількість мігрантів. Польські офіційні особи називають те, що відбувається, найскладнішим моментом з початку кризи з мігрантами на кордоні.

Польща, Литва і Латвія останніми місяцями фіксують потік нелегалів, що посилюється, які намагаються через Білорусь потрапити на територію ЄС. У Євросоюзі обвинувачують Білорусь у тому, що саме вона створила хаос поблизу кордонів ЄС, оскільки не пускає назад нелегальних мігрантів із країн Близького Сходу та Африки, які намагаються потрапити до Євросоюзу, але одержують відмову.

Країни Балтії обвинувачують владу Білорусі в організації потоків мігрантів і називають це "гібридною агресією". Тієї ж позиції дотримується і Єврокомісія.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

Волонтери УЧХ взяли участь у пошуку постраждалих через російську атаку БпЛА на Одесу

В Раду викликали міністра освіти – нардеп

Найближчими днями в Україні буде тепло, переважно без опадів

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати вчителям набрала 25 тис. голосів

ВАКС почав розгляд по суті справи колишнього першого віцепрем'єра Клюєва – САП

Київська влада підтримала петицію про введення безготівкової оплати проїзду в приватних маршрутках

Болгарія грає на підвищення ціни заявами про відмову від продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – нардеп Кучеренко

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА