Інтерфакс-Україна
12:41 13.11.2021

У Києві за добу виявили 1 839 захворілих на COVID-19, померли 53 людини

1 хв читати
У Києві за добу виявили 1 839 захворілих на COVID-19, померли 53 людини

У Києві виявили минулої доби 1 839 хворих на коронавірус, 53 людини померли, одужали – 843, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"1 839 підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в столиці. 53 людини померли. Загалом за період пандемії в Києві 6 824 летальні випадки від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні - 278 411", - написав Кличко на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, захворіли 75 дівчаток від 26 днів до 17 років та 42 хлопчики від 3 місяців до 17 років.

До лікарень столиці госпіталізували 147 хворих на COVID-19 та 278 осіб із підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

Одужало за минулу добу 843 особи.

"Найбільше випадків захворювання виявили у Деснянському районі - 451, Дніпровському - 299 та Дарницькому - 270 випадків", - зазначив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА