Інтерфакс-Україна
16:50 28.10.2021

МЗС Польщі продовжило контракт із візовим оператором в Україні

2 хв читати
МЗС Польщі продовжило контракт із візовим оператором в Україні

Міністерство закордонних справ Польщі до завершення тендерного відбору щодо визначення візового оператора уклало проміжний договір терміном на шість місяців із VFS Global, яке й раніше надавало відповідні послуги, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" народний депутат Юрій Камельчук із посиланням на відповідь МЗС України.

"З огляду на тривання тендерної процедури з вибору візового оператора на період визначення переможця польська сторона уклала проміжну угоду терміном на шість місяців із компанією VFS Global, яка раніше надавала відповідні послуги", - йдеться у відповіді на запит народного депутата.

У документі наголошується, що "під час зустрічей МЗС із дипломатами посольства Республіки Польща в Україні та представниками польського зовнішньополітичного відомства українська сторона звернула увагу на важливість забезпечення безперервності та належної якості діяльності візових центрів в Україні для оформлення віз українським громадянам".

Згідно з отриманими запевненнями від польської сторони є чітке розуміння особливої важливості забезпечення належної та безперебійної роботи дипломатичних та консульських установ Польщі в Україні за візовим напрямом.

Польська сторона також запевнила, що відбір компанії з надання послуг на території України для приймання заявок на оформлення віз відбувається у суворій відповідності із законодавством Польщі та ЄС, він спрямований на покращення рівня послуг українським громадянам.

Водночас МЗС України продовжує моніторити цю ситуацію й у разі порушення прав та законних інтересів громадян України забезпечить оперативне та ефективне реагування, запевнили в українському зовнішньополітичному відомстві.

За словами Камельчука, державна політика має бути спрямована на забезпечення гідної оплати та умов праці українських громадян у своїй країні. Водночас українці, які вирішили працювати за кордоном, мають бути впевнені: держава захищає їхні права та інтереси.

Як повідомлялося, посольство Польщі у грудні 2020 року оголосило тендер на вибір візового оператора в Україні. У червні 2021 року переможцем названо консорціум Personnel Service (Польща) – TLScontact (група Teleperformance Франція).

Кілька учасників тендера оскаржили його в Національній апеляційній палаті Польщі, яка в серпні вирішила перерахувати бали. 30 вересня посольство Польщі назвало переможцем грецьку компанію Global Visa Center World. Ці результати також оскаржено у Національній апеляційній палаті Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА