12:04 22.10.2021

Глава МВС прокоментував підробку COVID-сертифіката екс-нардепом Савченко: на такі випадки буде жорстка реакція

1 хв читати
Глава МВС прокоментував підробку COVID-сертифіката екс-нардепом Савченко: на такі випадки буде жорстка реакція

Правоохоронні органи України вкрай жорстко реагуватимуть у межах, визначених кримінально-процесуальним законом, на випадки підробки сертифікатів вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19, заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

"На сьогодні понад тисяча мобільних груп працюють у всій Україні для моніторингу та виявлення підроблених сертифікатів. Сьогодні розпочато понад 800 кримінальних проваджень щодо підроблених сертифікатів вакцинації", - сказав Монастирський під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п'ятницю.

Він наголосив, що відповідальність за це несе не тільки особа, яка підробила сертифікат вакцинації (лікар або представник туристичної агенції, що був посередником), а й безпосередньо громадяни, які замовили такий документ і скористалися ним.

Міністр зазначив, що у п'ятницю правоохоронці викрили використання підробленого сертифіката колишнім народним депутатом Надією Савченко.

"Такі випадки правоохоронні органи фіксуватимуть, і буде вкрай жорстка реакція в межах, визначених кримінально-процесуальним законом. І правоохоронці, і прикордонники продовжують працювати та виявляти підроблені COVID-сертифікати", - наголосив Монастирський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА