11:48 16.10.2021

У Міноборони України створено Департамент державного гарантування якості

1 хв читати
У Міноборони України створено Департамент державного гарантування якості

Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості, повідомив заступник міністра оборони України Олександр Носов.

"Замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, зокрема й Конституцію України. Роль Міністерства оборони - укладати угоди та домовлятися", - наводить слова Носова прес-служба відомства.

Він зазначив, що департамент створено відповідно до закону "Про оборонні закупівлі". Формування департаменту завершиться до кінця 2021 року. Також, за словами заступника міністра, в рамках перетворень до кінця року такого поняття як "управління військових представництв" не буде.

"Таке рішення за моїм поданням прийняв міністр оборони. Створено Департамент державного гарантування якості, що діятиме відповідно до вимог закону України "Про оборонні закупівлі", - сказав Носов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 335 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 176 ворожих атак - Генштаб

Керівник Офісу Президента у Парижі обговорив кроки щодо гарантій безпеки для України

Кількість постраждалих від ворожого удару в Запоріжжі зросла до одинадцяти

Завтра буде указ щодо санкцій РНБО

Жителька Комишан Херсонської області постраждала внаслідок ворожого обстрілу - ОВА

Генпрокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти учасників злочинної організації, які виготовляли та збували наркотики

У посольстві США в Мінську заявили, що майбутні президентські вибори в Білорусі не можуть відображати волю білоруського народу

Ворожий удар по передмістю Харкова спровокував пожежу - Синєгубов

У Запоріжжі з-під завалів деблоковано тіло загиблого чоловіка, пошуково-рятувальні роботи тривають - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА