Інтерфакс-Україна
11:40 06.10.2021

Офіційна дружина Саакашвілі вимагає його звільнення з в'язниці

2 хв читати
Офіційна дружина Саакашвілі вимагає його звільнення з в'язниці

Колишня перша леді Грузії Сандра Рулофс вважає свого чоловіка, екс-президента Міхеіла Саакашвілі, якого заарештували 1 жовтня після прибуття до Грузії, політв'язнем і вимагає його звільнення.

"Міхеіл Саакашвілі - політичний в'язень. І я як громадянка Грузії повністю приєднуюся до вимоги його негайного звільнення з ув'язнення", - написала Рулофс у середу в соцмережах.

1 жовтня в день свого затримання в Грузії Саакашвілі, який останні роки жив в Україні та є українським громадянином, поширив відео з депутатом Верховної Ради України Єлизаветою Ясько, в якому він і Ясько повідомили, що найближчим часом створять сім'ю. Водночас відомостей, що Саакашвілі розійшовся зі своєю офіційною дружиною Сандрою Рулофс, у ЗМІ не з'являлося.

Сандра Рулофс з огляду на це зазначає, що багато хто ставить їй запитання про особисте життя.

"Не приховуватиму, що відео, розміщене в п'ятницю в інтернеті, було для мене несподіваним, а форма абсолютно неприйнятною. Незважаючи на особисті емоції, зберігаю спокій, вірю, що ми вийдемо з цієї боротьби переможцями", - написала Рулофс.

Депутат Верховної Ради України Єлизавета Ясько, у свою чергу, прибула до Грузії і 5 жовтня відвідала Саакашвілі у в'язниці в місті Руставі.

"Грузія справді потребує щасливого майбутнього. Я пишаюся, що він (Саакашвілі) така людина. Він любить країну, і ви маєте допомогти йому і захистити його. Ми дуже хочемо, щоб він скоро залишив в'язницю. Ці процеси - війна - і ви маєте виграти цю війну", - заявила Ясько після зустрічі із Саакашвілі. Раніше вона написала в інтернеті: "Грузини, він зробив все це заради вас, заради змін".

Екс-президент Грузії, нині громадянин України Міхеіл Саакашвілі, таємно прибув з України до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали в Тбілісі. Наразі Саакашвілі перебуває у в'язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить за декількома кримінальними провадженнями. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, щойно він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу сфальсифікованими. Він оголосив голодування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА