Інтерфакс-Україна
08:00 16.09.2021

Зустріч Байдена з Джонсоном відбудеться в Білому домі на наступному тижні

1 хв читати
Зустріч Байдена з Джонсоном відбудеться в Білому домі на наступному тижні

Президент США Джо Байден планує провести зустріч з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном на наступному тижні, повідомляє Axios з посиланням на обізнані джерела.

За їх словами, президент Байден планує прийняти прем'єр-міністра Великої Британії в Білому домі на початку наступного тижня.

Як зазначає портал, майбутня зустріч свідчить про те, що два лідери планують спільно працювати над подоланням COVID-19, питаннями, пов'язаними з Китаєм і зміною клімату.

Раніше про можливу зустріч повідомляла The Times.

За даними видання, офіс Джонсона попросив адміністрацію Байдена про зустріч, яка повинна співпасти з поїздкою прем'єр-міністра в США на Генасамблею ООН.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення е/е застосовано в Полтавській, Харківській та інших областях – "Укренерго" та обленерго

Генштаб ЗСУ: Найбільша кількість бойових зіткнень відбувається на покровському та костянтинівському напрямках

Концепція довгострокової моделі страхування воєнних ризиків може бути сформована упродовж кількох місяців-голова НБУ

Бельгія передала 16 автономних систем опалення вартістю EUR4,8 млн для медзакладів Києва

Темпи просування ворога минулого тижня різко впали під Гуляйполем, але зросли на Харківщині – DeepState

Омбудсман: Російські спецслужби хочуть розхитати ситуацію всередині України "мирними протестами"

ЄС звільнив Польщу від обов'язку приймати мігрантів в рамках механізму переселення ЄС

Генпрокурор ініціює перевірку всіх дитбудинків в Україні

Члени європейських парламентів закликають підтримати репараційний кредит із заморожених активів РФ

Пожежа продовжується в Темрюцькому морпорту в РФ з 5 грудня після атаки дронів, знищено 70% резервуарів – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА