Інтерфакс-Україна
19:41 09.09.2021

ЄС виключив шість країн і додав одну до списку рекомендованих для зняття обмежень на поїздки в Євросоюз

1 хв читати
ЄС виключив шість країн і додав одну до списку рекомендованих для зняття обмежень на поїздки в Євросоюз

Європейський союз виключив Албанію, Вірменію, Азербайджан, Бруней-Даруссалам, Японію і Сербію, додавши Уругвай до списку країн, для яких рекомендується зняти обмеження на поїздки.

Відповідне рішення оприлюднене в четвер у Брюсселі.

"Після розгляду відповідно до рекомендації про поступове скасування тимчасових обмежень на несуттєві поїздки в ЄС, Рада оновила список країн, особливих адміністративних регіонів та інших утворень і територіальних влад, для яких слід зняти обмеження на поїздки. Зокрема, до списку було додано Уругвай, а зі списку виключені Албанія, Вірменія, Азербайджан, Бруней-Даруссалам, Японія і Сербія", - наголошується в повідомленні.

Таким чином, зараз у списку країн, для яких рекомендується зняти обмеження на поїздки, знаходяться тринадцять країн, включно з Україною. Крім неї, до списку увійшли також Австралія, Боснія і Герцеговина, Канада, Йорданія, Нова Зеландія, Катар, Республіка Молдова, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Уругвай і Китай, за умови підтвердження взаємності.

Як передбачено в рекомендації Ради, цей список буде і надалі переглядатися кожні два тижні і, в залежності від обставин, оновлюватися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА