Інтерфакс-Україна
16:32 05.09.2021

Президент Гвінеї заарештований військовими - ЗМІ

1 хв читати
Президент Гвінеї заарештований військовими - ЗМІ

Президент Гвінеї Альфа Конде заарештований бійцями військового спецназу, повідомляють ЗМІ цієї країни з посиланням на власні джерела.

Крім того, під вартою, за їхніми даними, опинилися багато високопоставлених чиновників.

Раніше в неділю ЗМІ повідомляли, що група бійців спецназу Гвінеї намагається повалити президента країни Альфу Конде.

Передбачається, що путчистів очолює командувач армійським спецпідрозділом GPS полковник Мамаді Думбуйя. Думбуйя раніше служив у французькому іноземному легіоні, а в 2018 році повернувся до Гвінеї, щоб взяти командування над GPS.

Західні ЗМІ повідомляли про звуки стрільби в неділю в Конакрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА