Інтерфакс-Україна
11:16 04.09.2021

Заморозки на поверхні ґрунту очікуються в Україні наступного тижня

1 хв читати
Заморозки на поверхні ґрунту очікуються в Україні наступного тижня

Укргідрометцентр попереджає про заморозки на поверхні ґрунту в Україні наступного тижня.

"Український Гідрометцентр передає, що вночі 6-7 вересня в Україні, крім Закарпаття та південної частини, 8 вересня у східних та південно-східних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-3°", – повідомила Держслужба з НС у телеграм-каналі.

У свою чергу Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост інформує, що вранці в суботу на горі Піп Іван Чорногірський температура повітря + 5. "Станом на 9.20 04.09.2021 р. на р. Піп Іван Чорногірський хмарно, обмежена видимість до 30 м., вітер південно-східний, 3-4 м/с. Температура навколишнього середовища + 5°С", – повідомляється в соцмережі Фейсбук.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Оголошено про підозру судді райсуду, яка збила двох дітей у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА