Інтерфакс-Україна
07:56 02.09.2021

Зеленський запропонував США нові формати щодо участі у врегулюванні конфлікту на Донбасі

1 хв читати
Зеленський запропонував США нові формати щодо участі у врегулюванні конфлікту на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що запропонував Сполученим Штатам Америки нові формати щодо участі у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

"Я запропонував формати... імплементації представників США. До формату мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. США будуть думати над моєю пропозицією, оскільки до зустрічі я не обговорював ці деталі і не передавав", - заявив Зеленський на брифінгу у Вашингтоні в середу.

Він також сказав, відповідаючи на питання щодо вступу України в НАТО наступне: "підтримка США є, а термінів немає".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА