Інтерфакс-Україна
07:42 28.08.2021

США перебувають у контакті з союзниками з питання можливого визнання "Талібану"

1 хв читати
США перебувають у контакті з союзниками з питання можливого визнання "Талібану"

Вашингтон перебуває в регулярному контакті з союзниками і партнерами з питання можливого визнання руху "Талібан" урядом Афганістану, заявив представник держдепу США Нед Прайс.

"Щодо визнання - з цього приводу ми перебуваємо в постійному контакті з нашими союзниками і партнерами в усьому світі", - заявив Прайс на брифінгу в п'ятницю.

Раніше на цьому тижні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що всі країни G7 зараз згодні, що рано порушувати питання про визнання руху "Талібан". Раніше вона також зазначала, що ЄС підтримує контакти з талібами, але мови про політичні переговори або визнання не йде.

Раніше в серпні рух "Талібан" узяв під контроль територію Афганістану, зокрема Кабул. У цій ситуації багато іноземців і афганці прагнуть покинути територію країни через кабульський міжнародний аеропорт. США і деякі їхні союзники гарантують безпеку аеропорту та організовують евакуацію людей.

Рух "Талібан" попередив, що не має наміру терпіти перебування іноземних військ на своїй території після 31 серпня, у зв'язку з чим західні країни поспішають евакуювати всіх охочих до цієї дати.

Як повідомлялося, Італія, Нідерланди, Бельгія, Данія, Польща і Угорщина вже завершили евакуацію людей з Афганістану.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА