Інтерфакс-Україна
07:27 14.08.2021

У Києві викрили жінку, яка привласнила 600 тис. грн в афері з онлайн-знайомствами

1 хв читати
У Києві викрили жінку, яка привласнила 600 тис. грн в афері з онлайн-знайомствами

Співробітники управління протидії кіберзлочинності Києва спільно зі слідчими столичної Національної поліції викрили зловмисницю, яка отримала 600 тис. грн у результаті афери на сайті знайомств.

"Жінка створила профіль на сайті знайомств і близько року вела переписку з потерпілою, видаючи себе за чоловіка-іноземця. Ця "людина", за легендою зловмисниці, надіслала потерпілій посилку зі злитками золота, однак на митниці на дорогий подарунок нібито наклали арешт. Для сплати штрафу фігурантка переконала потерпілу взяти кредит на 600 000 гривень та перерахувати гроші на рахунок зловмисниці", - повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство). Стаття передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА