08:13 12.08.2021

Розвідка США не дійшла остаточних висновків щодо походження COVID-19

1 хв читати

У підготовленому американськими розвідниками проекті доповіді про походження СOVID-19 поки немає єдиного висновку з суті вивчення питання, повідомив телеканал CNN з посиланням на джерела.

Вони стверджують, що після трьох місяців вивчення даних розвідувальне співтовариство все ще схиляється до двох теорій: вірус виник в лабораторії Уханьського інституту вірусології; він природним чином перейшов до людей від тварин.

У травні президент Джо Байден наказав спецслужбам США подвоїти зусилля з розслідування походження вірусу, включно з можливістю того, що він міг просочитися з Уханьської лабораторії, і доповісти йому протягом 90 днів. Цілком можливо, що проект доповіді може піддатися значним змінам в ході часу, що залишився, відпущеного на вивчення всього масиву інформації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мюнхенська конференція пришвидшила всі процеси, чого не вистачало Європі, вважає Зеленський

Єврокомісія у повному складі наступного тижня відвідає Україну з нагоди третьої річниці війни РФ проти України

Участь Європи матиме вирішальне значення для припинення війни та збереження миру - Келлог

Зеленський під час візиту в ОАЕ обговорив повернення українців з російського полону

Дрони СБУ та ССО ЗСУ вразили нафтопереробний завод та нафтоперекачувальну станцію у Краснодарському краї – джерело

НА ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння після удару російського дрона

Найближчими днями в Україні переважно без опадів, на дорогах ожеледиця

У Швеції не виключають відправку миротворців в Україну

У школах Львова поки що не планують вводити карантин

Школи Львівської області переводять на дистанційне навчання через ситуацію з грипом і ГРВІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА