Інтерфакс-Україна
08:17 05.08.2021

На Донеччині поліцейські повідомили про підозру т. зв. судді "ДНР", який незаконно засудив громадянку України

1 хв читати
На Донеччині поліцейські повідомили про підозру т. зв. судді "ДНР", який незаконно засудив громадянку України

Донецька обласна прокуратура заочно притягає до відповідальності так званого суддю незаконно створеного "Верховного суду ДНР", тому що поліцейські зібрали неспростовні докази незаконного засудження громадянки України, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Слідством встановлено, що у 2017 році 64-річний чоловік, незаконно перебуваючи на посаді "судді" у незаконно створеному судовому органі, визнав цивільну мешканку винною у ряді злочинів. Зокрема, зберіганні, перевезенні, передачі та контрабанді вибухових речовин для вчинення теракту та виніс "покарання" у вигляді позбавлення волі на строк 5 років та 6 місяців", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що під час незаконного слідства жінку силою змусили зізнатися в злочинах. Вона два роки перебувала в СІЗО, після чого була відправлена до виправної колонії.

Наприкінці 2017 року жінка, завдяки обміну полоненими, була звільнена і повернена в Україну, де змогла дати свідчення.

Повідомляється, що "судді" заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 8 до 12 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші кошти з EUR90 млрд Україна зможе отримати в квітні - Домбровскіс

Рада призначила Шмигаля першим віцепрем'єр-міністром — міністром енергетики

У Києві зафіксовано влучання ворожого БпЛА на подвір'ї приватного домоволодіння – КМВА

Бюджет Міноборони втратив 300 млрд грн, потрібен аудит фінансів для відповіді на запитання виплат військовим – міністр

Київ був зовсім непідготовлений до викликів ОЗП в умовах війни – Шмигаль

Голосування за склад Нацради з питань молоді проходить в "Дії"

Єврокомісар Кос: Надання Україні фінпідтримки на EUR90 млрд пов’язане з реформами

Конкретні терміни переходу Києва на погодинні графіки відключень е/е з екстрених поки що відсутні – Пантелеєв

Рада продовжила строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації

"Метінвест" передав військовим "Азову" партію дронів на 214 млн грн, загальна допомога за рік сягнула 600 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА