Інтерфакс-Україна
18:24 04.08.2021

На Київщині розпочалася підготовка роти оперативного призначення НГУ за участю канадських інструкторів операції UNIFIER

1 хв читати
На Київщині розпочалася підготовка роти оперативного призначення НГУ за участю канадських інструкторів операції UNIFIER

У Навчальному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії України на Київщині розпочалася підготовка роти оперативного призначення НГУ, яка відбувається із залученням канадських інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER), повідомляє прес-служба НГУ в середу.

Зазначається, що канадські колеги надаватимуть і дорадчу допомогу, і проводитимуть заняття, а також коригуватимуть підготовку за стандартами НАТО.

"Упродовж шести тижнів гвардійці отримають знання з процесу управління військами (TLP) та зв’язку за стандартами НАТО, тактики пересування та вогневої підготовки, тактичної медицини та військової топографії, дій на блок-посту під час огляду транспортних засобів, ведення бою в умовах населеного пункту та мінної безпеки. Після проведення тренувань відділень та взводів, як іспит, відбудуться триденні польові маневри у складі роти", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що до прибуття особового складу роти на навчання до Міжнародного центру у пункті постійної дислокації мобільною групою інструкторів Навчального центру, а також за участі інструкторів проект центру "Patriot" (м. Харків) була проведена поглиблена індивідуальна підготовка кожного військовослужбовця та навчання у складі груп за фаховими напрямами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА