Інтерфакс-Україна
11:18 23.07.2021

У дельті Дунаю румунський штовхач зайшов не в те гирло, на команду складено адмінпротокол - Держприкордонслужба

1 хв читати
У дельті Дунаю румунський штовхач зайшов не в те гирло, на команду складено адмінпротокол - Держприкордонслужба

Прикордонники Ізмаїльського загону Державної прикордонної служби України спільно з румунськими колегами затримали штовхач із баржами на річці Дунай, який помилково зайшов у внутрішні води України, повідомляє в п'ятницю відділ комунікацій із засобами масової інформації адміністрації українського прикордонного відомства.

"Румунський штовхач з двома баржами, що порушив державний кордон, виявили вчора прикордонники України та Румунії під час спільного патрулювання річкою Дунай. Як з’ясувалося, екіпаж судна переплутав гирла річки і замість того, щоб пройти гирлом Іванешть, яким проходить державний кордон, зайшов до Кілійського гирла, що є внутрішніми водами України", - йдеться в повідомленні.

За порушення державного кордону на двох членів команди судна, громадян Румунії, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України), рішення щодо яких прийме суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА