Інтерфакс-Україна
12:10 19.07.2021

Більшість киян підтримують ініціативи міської влади щодо МАФів - опитування

2 хв читати
Більшість киян підтримують ініціативи міської влади щодо МАФів - опитування

Більшість киян підтримують ініціативи міської влади щодо МАФів, такі як встановлення єдиного архітектурного стандарту й заборона на розміщення кіосків уздовж основних транспортних магістралей, повідомляє соціологічна група "Рейтинг" за підсумками проведеного опитування.

"74% підтримують упровадження єдиного архітектурного стандарту для МАФів, 65% підтримують продаж права встановлення МАФів підприємцям через конкурс у системі Prozorro. Противників цих ініціатив 13-14%. Понад 50% підтримують заборону встановлення МАФів уздовж основних транспортних магістралей і заборону розміщення торговельних кіосків у радіусі 200 метрів від виходів зі станції метро. Третина скоріше не підтримує такі ініціативи (32% і 36% відповідно)", - зазначається у звіті за підсумками дослідження, оприлюдненому в понеділок.

Більше ніж 80% опитаних підтримують заборону продажу тютюнових виробів у МАФах біля шкіл і дошкільних закладів, 69% підтримують заборону продажу алкоголю в кіосках. Противників цього 13% і 19% відповідно.

Понад 90% опитаних згодні з тим, що підприємці повинні нести відповідальність за вивезення сміття і прибирання території навколо своїх МАФів, а також із тим, що влада повинна позбавляти дозволів на торгівлю МАФи в разі встановлення фактів антисанітарії.

Понад дві третини опитаних (70%) згодні з твердженням, що зовнішній вигляд МАФів псує архітектурний вигляд міста, 23% - не згодні.

До нещодавнього звільнення від торговельних кіосків 28 підземних переходів столиці позитивно ставляться 73% опитаних, 14% ставляться нейтрально до цієї ініціативи київської влади, 9% - негативно.

Опитування було проведено в період з 10 по 14 липня серед жителів Києва віком від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність 1200 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не більше ніж 2,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА