19:22 17.07.2021

Франція вимагатиме ПЛР-тести у прибулих з низки країн Європи

1 хв читати
Франція вимагатиме ПЛР-тести у прибулих з низки країн Європи

Франція вимагатиме ПЛР-тести на коронавірус у прибулих з низки країн Європи, якщо вони не повністю вакциновані, повідомляють у суботу місцеві ЗМІ з посиланням на прем'єра Жана Кастекса.

Прибулі до Франції з Великої Британії, Іспанії, Португалії, Кіпру, Греції та Нідерландів з півночі суботи повинні будуть пред'явити негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 24 години до в'їзду.

Люди, які повністю вакциновані препаратами, визнаними Європейським агентством з лікарських засобів - компаній Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca або Johnson & Johnson - не зобов'язані показувати тест, оскільки вакцина захищає від штаму "дельта" індійського походження.

Кастекс зазначив, що Франція вважатиме людей повністю вакцинованими через тиждень після того, як вони отримають другу дозу препарату Pfizer/BioNTech, Moderna і AstraZeneca і через 28 днів після щеплення Johnson & Johnson.

Раніше у прибулих з Британії просили негативний тест, зроблений протягом останніх 48 годин, а у тих, хто в’їжджає з Іспанії, Португалії, Кіпру, Нідерландів і Греції - упродовж 72 годин.

За останні тижні у Франції почастішали випадки зараження, напередодні повідомлялося про 11 тис. нових заражених, виявлених за добу, незважаючи на те, що країна докладає зусиль для вакцинації населення. Хоча б одну дозу вакцини отримали близько 35,5 млн осіб - трохи більше половини населення Франції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА