Інтерфакс-Україна
08:19 26.06.2021

Невідомі обстріляли вертоліт президента Колумбії, постраждалих немає

1 хв читати
Невідомі обстріляли вертоліт президента Колумбії, постраждалих немає

Президент Колумбії Іван Дуке у відеозверненні підтвердив повідомлення ЗМІ про те, що його вертоліт був обстріляний невідомими особами.

Він зазначив, що в результаті обстрілу ніхто не постраждав.

"Що зрозуміло, так це те, що це - боягузлива атака, в президентському вертольоті є кульові отвори", - сказав Дуке.

Вертоліт був обстріляний при прольоті над районом, в якому діють партизани лівої Національно-визвольної армії і злочинні угруповання, які займаються незаконним обігом наркотиків.

Разом із президентом на борту повітряного судна перебували інші офіційні особи, зокрема, міністр оборони Колумбії Дієго Молано і міністр внутрішніх справ Даніель Паласіос.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина поранена внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА в Деснянському районі Києва – Кличко

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА