Інтерфакс-Україна
09:21 25.06.2021

На станції Київського метро "Майдан Незалежності" на колію впав пасажир

1 хв читати
На станції Київського метро "Майдан Незалежності" на колію впав пасажир

На станції метро "Майдан Незалежності" на рейки впав один із пасажирів, повідомила прес-служба КП "Київський метрополітен".

"Рух поїздів на синій лінії "Теремки" - "Олімпійська" та "Контрактова площа" - "Героїв Дніпра". Падіння пасажира на колію на станції "Майдан Незалежності", - йдеться в повідомленні.

У коментарях один із користувачів соцмережі написав, що рух відновлено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заповідник "Києво-Печерська лавра" тимчасово зачинено для відвідувачів

Четверо загиблих і 23 поранених внаслідок масованої гібридної атаки ворога на Київ – КМВА

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1320 військовослужбовців – Генштаб

Мистецький арсенал постраждав через російський обстріл в ніч на понеділок

ЖК "Комфорт Таун" вчергове постраждав від російського обстрілу, горить освітній заклад

Гуманітарний комітет: атаки на Лавру і Кіностудію Довженка – цілеспрямована політику РФ на підрив ідентичності українців

В Успенський собор Києво-Печерської лаври влучив "Шахед" – гендиректор

Кіностудія Довженка в Києві постраждала в наслідок російського обстрілу, знищена костюмна колекція – Бережна

ДЕСС про атаку на Києво-Печерську лавру: для російських терористів немає нічого святого, світ має зупинити це варварство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА