08:09 24.06.2021

Відбулося четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти

2 хв читати
Відбулося четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти

Відбулося четверте засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР, сторони затвердили план заходів на 2021-2023 роки, повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Як повідомляє прес-служба МОН, 23 червня 2021 в Києві та Чернігові, а також у містах Пекін і Далянь (Китайська Народна Республіка) у форматі відеоконференції відбулося четверте засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти.

Українську делегацію очолив Голова української частини Підкомісії, заступник МОН України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, китайську делегацію очолив Голова китайської частини підкомісії, заступник міністра освіти Китайської Народної Республіки Тянь Сюецзюнь.

За підсумками засідання Підкомісії затверджений План заходів Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти на 2021-2023 роки, який передбачає реалізацію пріоритетних напрямів співпраці для обох сторін, зокрема: обміну інформацією про реформи і нові підходи в освітніх сферах двох країн; проведення спільних заходів між профільними міністерствами країн, університетами двох країн для обміну досвідом та передовими практиками; надання всебічної підтримки вивчення мови, літератури і культури обох країн.

Крім того відбулася церемонія відкриття Альянсу українських і китайських університетів, який об'єднує 49 українських і 92 китайських вищих навчальних закладів, створений з метою поліпшення якості освіти та посилення інтернаціоналізації освітнього простору.

Також під час засідання Підкомісії керівниками вищих навчальних закладів України та Китаю укладено низку угод про співпрацю. З української сторони виступили: Національний університет "Чернігівська політехніка", Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Сумський державний університет, Український державний університет залізничного транспорту, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість загиблих унаслідок удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до п’яти

У рятувальних роботах на місці удару РФ по гіпермаркету в Харкові беруть участь шість екіпажів ТЧХУ

Генштаб: Кількість ворожих наступальних і штурмових дій зросла до 99, найбільше на куп'янському, покровському та курахівському напрямках

Унаслідок удару по центру Харкова постраждали 18 осіб, підліток у важкому стані

Президент Естонії: Найголовніше - зупинити російську військову машину

Кількість загиблих у результаті удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до чотирьох

Кількість загиблих унаслідок удару по гіпермаркету в Харкові зросла до трьох

Кількість постраждалих унаслідок ударів по Харкову зросла до 54 людей

Глава МЗС Чехії після удару по Харкову: Не купуйтеся на кремлівські казки про мир

Пожежу в природній екосистемі у Вишгородському районі Київської області локалізовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА