19:59 22.06.2021

Зеленський підписав закон про меценатську діяльність у сфері фізичної культури та спорту

1 хв читати
Зеленський підписав закон про меценатську діяльність у сфері фізичної культури та спорту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері фізичної культури і спорту", який парламент ухвалив червня.

"Документ урегульовує меценатську діяльність у сфері спорту, що матиме позитивний вплив на розвиток фізичної культури та спорту. Закон враховує європейську практику підтримки спорту з боку представників бізнесу та специфіку вітчизняного законодавства", - повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, закон містить визначення понять "меценатська діяльність у сфері фізичної культури та спорту" та "меценатська допомога", а також визначає напрями та види такої діяльності.

Згідно з документом, меценатська діяльність у сфері фізичної культури та спорту здійснюється на підставі письмового договору між меценатом і бенефіціаром або одержувачем меценатської допомоги в інтересах бенефіціара.

"При цьому меценат, отримувач та бенефіціар меценатської допомоги не можуть бути пов’язаними особами", - йдеться в повідомленні.

Крім того, закон визначає шляхи державної підтримки меценатської діяльності у сфері фізичної культури та спорту, зокрема відзначення меценатів державними нагородами та почесними відзнаками, сприяння увічненню імені мецената на будинках і спортивних об’єктах, надання пільг меценатам тощо.

Закон набуває чинності через місяць від дня його опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

83 керовані авіабомби скинув ворог за добу на сході України

Президента України очікують у Португалії у вівторок

"Укренерго" на вівторок уперше за два тижні дії графіків відключень не прогнозує їх на будній день

Кабмін назвав пріоритетні для енергопостачання об'єкти - постанова

Генштаб ЗС України: Найбільша інтенсивність боїв зберігається на покровському та харківському напрямках

ПА НАТО ухвалила декларацію, що закликає прискорити постачання зброї Україні та дозволити бити нею по військових цілях у РФ

Зеленський мав аудієнцію в короля Іспанії Філіпа VI

На Харківщині через лісову пожежу, спровоковану ворожими обстрілами, детонують боєприпаси, залишені окупантами під час відступу

У Харкові поблизу "Епіцентру" знайдено нерозірваний боєприпас - прокуратура

Сирський: Я вже підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам відвідати наші навчальні центри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА