Інтерфакс-Україна
08:45 07.06.2021

У Дніпрі підтопленими залишаються 26 приватних житлових будинків і 55 дворів

1 хв читати
У Дніпрі підтопленими залишаються 26 приватних житлових будинків і 55 дворів

Станом на ранок понеділка у двох районах м. Дніпра залишаються підтопленими внаслідок негоди 26 приватних житлових будинки та 55 дворів. Рятувальники продовжують виконувати роботи з відкачування води, повідомили в прес-службі ДСНС.

"Станом на 7.00 7 червня залишаються підтопленими 26 приватних житлових будинки та 55 дворів, підрозділи ДСНС протягом доби 6 червня відкачали 40 тис. 300 м куб. води (від початку робіт - 144 тис. 779 м куб. води)", - йдеться у зведенні на сайті відомства в понеділок уранці.

Як повідомлялося, впродовж 2-3 червня в м. Дніпрі в Амур-Нижньодніпровському та Індустріальному районах унаслідок ускладнення погодних умов (інтенсивні дощі) та значної засміченості русла р. Гнилокіш сталося підняття рівня води (до 35 см) з частковим підтопленням 109 приватних житлових будинків і 200 дворів. Жертв і потерпілих немає.

До робіт від ДСНС залучені 16 осіб і вісім одиниць техніки (зокрема чотири мотопомпи).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА