Інтерфакс-Україна
21:12 02.06.2021

Начальнику Об’єкта №1 Кабміну оголошено догану

1 хв читати
Начальнику Об’єкта №1 Кабміну оголошено догану

Начальник Об'єкта №1 Кабінету міністрів України Юрій Барковський отримав догану у зв'язку з виїздом з України в порушення встановленого порядку.

Відповідне розпорядження Кабміну №536-р від 2 червня опубліковано на сайті українського уряду.

"У зв'язку з неналежним виконанням службових обов'язків (порушення встановленого порядку повідомлення про свій виїзд з України) оголосити догану начальнику Об'єкта №1 Кабінету міністрів України Барковському Юрію Анатолійовичу", - йдеться в розпорядженні.

Барковський був призначений начальником Об'єкта №1 27 грудня 2010 року розпорядженням за підписом на той час прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

Зеленський: Без України Європі може бути надзвичайно складно протистояти безпековим викликам з боку РФ

Шведські винищувачі піднімалися для перехоплення російських літаків у Балтійському морі – ЗС Швеції

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

ДПСУ повідомила про відновлення пропускних операцій на пункті "Паланка-Маяки-Удобне"

Трамп анонсував підписання угоди з Іраном та відкриття Ормузької протоки на неділю

Міністр Федоров про накопичувальну відстрочку для військових: від пів року і більше залежно від тривалості служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА