17:22 20.05.2021

Евакуацію українців із сектора Гази затримує порушення обіцянок щодо створення "коридору безпеки" - Кулеба

1 хв читати
Евакуацію українців із сектора Гази затримує порушення обіцянок щодо створення "коридору безпеки" - Кулеба

Евакуацію українців із сектора Гази затримує порушення обіцянок щодо створення "коридору безпеки", повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Уже ми мали розпочати евакуацію, але були порушені обіцянки щодо створення "коридору безпеки", тому ми наразі проводимо переговори про те, щоб нам дали все-таки коридор, через який ми зможемо вивезти наших громадян у напрямку Єгипту, з Єгипту вони полетять в Україну. Ми готові. Єдине, що нас тримає, - це коридор безпеки", - сказав Кулеба журналістам у Києві в четвер.

Як повідомлялося, 19 травня Україна домовилася про "зелений коридор" для вивезення громадян України з сектора Гази через Єгипет і про організацію відповідного авіарейсу, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Ми вже домовилися з владою Ізраїлю і Палестинської автономії про "зелений коридор" для евакуації. Вже відпрацювали організаційні питання з владою Єгипту. Наразі на виконання доручення президента України ухвалено рішення про здійснення такої евакуації в найкоротші терміни шляхом вивезення наших громадян із території сектора Гази на територію Єгипту та організації відповідного авіарейсу коштами резервного фонду бюджету України", - сказав він на засіданні Кабінету Міністрів.

Кулеба додав, що якщо не станеться якихось форс-мажорних подій у зв'язку із загостренням конфлікту, впродовж 48 годин така евакуація відбудеться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА