Інтерфакс-Україна
07:01 27.04.2021

ПРООН і Канада розбудовують мережу мобільних ЦНАП для східної України

1 хв читати
ПРООН і Канада розбудовують мережу мобільних ЦНАП для східної України

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Канади завершила поставку серії мобільних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) для громад Сходу України, повідомляє прес-служба ПРООН.

"Цілісний погляд на ініціативи розширення мережі публічних послуг дозволив нам ефективно та якісно впровадити таку систему на місцевому рівні, у громадах на сході України. Ми прагнемо й далі уможливлювати доступ мешканців віддалених районів, особливо вразливих груп та постраждалого від збройного конфлікту населення, до мобільних пунктів надання послуг", - зазначив керівник Програми ООН з відновлення і розбудови миру Віктор Мунтяну.

Загальна вартість десяти мобільних ЦНАП становить близько 1,9 мільйонів доларів США (близько 50 млн гривень). Закупівля та обладнання ЦНАП здійснювалося в рамках Програми ООН з відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки уряду Канади.

Директорка Канадської програми в Україні Ашлі Малруні вважає, що інклюзивне управління має фундаментальне значення для довгострокового сталого розвитку і миру в Україні.

"Самоврядування буде інклюзивним, коли воно ефективно обслуговує та залучає всіх людей і коли установи, політики та служби є доступними, підзвітними та чуйними для всіх членів суспільства", - зазначила Малруні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА