Інтерфакс-Україна
12:09 24.04.2021

У пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею у жителя Львова вилучили 66 кг бурштину

1 хв читати
У пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею у жителя Львова вилучили 66 кг бурштину

Майже 66 кг бурштину намагався контрабандою вивезти до Польщі 40-річний житель Львова, повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Мікроавтобус "Фольксваген", яким керував житель обласного центру, прибув до ПП "Шегині" минулої ночі. Співробітники Держприкордонслужби вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу та спільно зі співробітниками Галицької митниці виявили в автомобілі майже 66 кг бурштину в конструктивних порожнинах автомобіля.

За інформацією прикордонників, це найбільше вилучення контрабандного бурштину цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА