15:47 23.04.2021

Bolt запускає у Львові прокат електросамокатів

2 хв читати
Bolt запускає у Львові прокат електросамокатів

Сервіс замовлення таксі Bolt (раніше - Taxify) запускає у Львові прокат електросамокатів, повідомила прес-служба компанії в п'ятницю.

У сервісі зазначають, що спочатку прокат буде доступний лише в центрі міста, але з часом покриття послуги охопить й інші його райони.

У повідомленні також зазначено, що Bolt та Львівська міськрада підписали меморандум про співпрацю, його мета - розробити правила використання електросамокатів у місті. Співпраця також передбачає вжиття заходів, необхідних для формування культури безпечного використання електросамокатів.

"Запуск прокату електросамокатів у Львові - важливий крок на шляху до розвитку мікромобільності в Україні. Відколи цей сервіс з'явився в Києві, він став дуже затребуваним. Ми також регулярно отримуємо запити на запуск цієї послуги в інших містах. Сьогодні електросамокати Bolt з'явилися у Львові, і ми вдячні Львівській міській раді за сприяння і підтримку", - наводить прес-служба слова керівника напряму з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антона Мілки.

У вартість прокату входить ціна за розблокування самоката і хвилину використання. Розблокування електросамоката у Львові коштуватиме 9 грн, а хвилина поїздки - 1,90 грн. Сплатити прокат транспортного засобу можна банківською карткою.

Для того щоб скористатися сервісом, треба оновити застосунок Bolt до останньої версії. Потім треба відсканувати QR-код самоката, після чого він буде готовий до використання.

Як повідомлялося, сервіс замовлення таксі Bolt запустив у Києві прокат електросамокатів у серпні 2020 року.

Bolt - провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом 2013 року. Її інвестори - транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Гінрікус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА