Інтерфакс-Україна
11:33 17.04.2021

Понад 50 літаків задіяла Росія в навчаннях над акваторією Чорного моря

1 хв читати
Понад 50 літаків задіяла Росія в навчаннях над акваторією Чорного моря

Понад 50 винищувачів, бомбардувальників і штурмовиків задіяно на навчаннях над акваторією Чорного моря із запусками ракет і бомбометанням, повідомила прес-служба Південного військового округу (ПВО).

"Загалом у заходах бойової підготовки задіяно понад 50 літаків оперативно-тактичної авіації об'єднання ВПС і ППО і морської авіації Чорноморського флоту", – йдеться в повідомленні.

Це винищувачі Су-27СМ, Су-30СМ і бомбардувальники Су-24М і Су-34, а також штурмовики Су-25СМ3, повідомили військові. За їхніми словами, літакам належить виконати ракетні запуски і бомбометання по морських цілях.

Військові повідомили, що під час навчання штурмовики Су-25см3 зі Ставропольського краю перебазовані на аеродроми Криму.

За їхніми даними, ескадрилья Су-25СМ3 із Криму перебазована на полігон "Ашулук" в Астраханській області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА