Інтерфакс-Україна
18:34 22.03.2021

На Харківщині перевищено епідпоріг захворюваності на ГРВІ

2 хв читати
На Харківщині перевищено епідпоріг захворюваності на ГРВІ

У Харківській області показник захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень (15-21 березня) зріс на 35,9% порівняно з попереднім (8-14 березня).

"З урахуванням випадків захворювань на COVID-19 (за попередніми діагнозами) в області захворіли 12 328 осіб, з них 4 086 (33,1%) дітей віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем показники захворюваності зросли на 35,9%. Зростання відбулось і за рахунок захворюваності дорослого населення (на 42,1%), і дитячого (на 25,0%)", - повідомляється на сайті Харківського обласного центру Міністерства охорони здоров'я.

Питома вага COVID-19 в структурі захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції становить понад третину (36,5%).

Показник захворюваності на ГРВІ становить 466,47 на 100 тис. населення, що вище за показник епідемічного порогу на 9,1% і вдвічі вище порівняно з аналогічним періодом минулого року. Рівень захворюваності характеризується як середній.

За минулий тиждень було госпіталізовано 1 035 осіб, зокрема 181 дитину (17,5%). Перевищення власних показників за епідемічні пороги зареєстровано майже у всіх районах області, окрім Балаклійського, Близнюківського, Великобурлуцького, Ізюмського, Коломацького, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського.

Найвищий показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції реєструють у Борівському районі - 1018,89 на 100 тис. населення, де показник епідемічного порогу перевищено у 2,5 разу. Найнижчий - у Великобурлуцькому (144,76 на 100 тис. населення).

За даними вірусологічного моніторингу минулого тижня методом ПЛР було обстежено 6 284 людини, з них у 57,2% (3 595 осіб) виявлено вірус SARS-CoV-2, у 8 осіб - збудники інших респіраторних вірусних інфекцій (у 4 - риновірус, у 3 - метапневмовірус, в 1 - коронавірус типу ОС-43).

Загалом із початку епідемічного сезону на гострі респіраторні вірусні інфекції перехворіло 5,3% населення області (140 тис. 712 осіб), з яких більше ніж третина - діти до 17 років - (37,6% або 52 тис. 925 осіб).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА