Інтерфакс-Україна
12:11 08.03.2021

У Києві на COVID-19 за добу захворіли 286 осіб, 18 померли, двоє одужали - мер

1 хв читати
У Києві на COVID-19 за добу захворіли 286 осіб, 18 померли, двоє одужали - мер

286 киян захворіли на коронавірусну інфекцію за минулу добу, 18 хворих померли, одужали лише двоє, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Дніпровському - 63, Деснянському - 63 та у Святошинському - 31 випадок", - зазначив Кличко.

Із загальної кількості хворих - 158 жінок віком від 18 до 86 років, 106 чоловіків віком від 19 до 87 років, 12 дівчаток від трьох до 16 років і 10 хлопчиків від чотирьох місяців до 16 років.

До лікарень столиці госпіталізували 47 пацієнтів.

За даними сайту Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони (РНБО), у Києві п'ятий день поспіль кількість хворих перевищує кількість видужалих від COVID-19. Нині в українській столиці 43 тис. 201 активний випадок цієї хвороби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА