09:38 24.02.2021

Україна надала автобуси для трансферу через КПВВ "Золоте" і "Щастя", але російська сторона знову не відкрила пропуск

1 хв читати
Україна надала автобуси для трансферу через КПВВ "Золоте" і "Щастя", але російська сторона знову не відкрила пропуск

Російська сторона знову відмовила у відкритті контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду на лінії розмежування в Луганській області після того, як українська сторона надала автобуси-човники для перевезення громадян через КПВВ "Золоте" і "Щастя".

"Тиждень ми чекали реакції у відповідь російської сторони. Сьогодні з 7.40 білий автобус чекає в "Щасті". Жовтий - у "Золотому". Російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку", - повідомляється на сторінці українській делегації для участі в Тристоронній контактній групі (ТКГ) у Facebook у середу.

У зв'язку з цим українська сторона чекає на відповідну оцінку таким рішенням з боку держав-партнерів і міжнародних гуманітарних організацій.

В українській делегації розцінюють ситуацію, що склалася, як неспроможність російської делегації "розрізнити різницю між справами та словами". "На словах вони постійно скаржаться на важку долю українських громадян (яких тримають у заручниках на окупованих територіях). Коли доходить до справи, можливість нашим громадянам виїхати з тимчасово окупованих територій та отримати адміністративні послуги, пенсії та соціальні виплати, блокується з 10 листопада", - наголошується в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА