Інтерфакс-Україна
22:06 17.02.2021

Фракція "Голос" у Київраді виключила зі свого складу депутата Богатова

1 хв читати
Фракція "Голос" у Київраді виключила зі свого складу депутата Богатова

Політрада партії "Голос" рекомендувала виключити Костянтина Богатова зі складу фракції в Київраді.

Таке рішення прийнято після інциденту, що стався в арт-центрі "Братислава" між депутатом і стендап-коміком Владом Капицею, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар партії "Голос" Ярема Дух.

"Костянтин Богатов більше не є частиною нашої команди. Фракція "Голосу" в Київраді проти будь-якого насильства як реакції на інші культурні переваги або художні смаки і не терпітиме таких дій", - зазначив Дух.

Також він уточнив, що Богатов відмовився добровільно скласти мандат, тому "Голос" розглядає можливість відкликати його згідно з рішенням громади.

"Нам неприємно приймати таке рішення, але, на нашу думку, це єдиний правильний вихід. Ми дякуємо пану Костянтину за його багаторічні проекти для громади Києва і сподіваємося, що він справами відновить свою репутацію", - додав прес-секретар політсили.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА