20:18 15.02.2021

На засіданні РНБО в п'ятницю буде обговорюватися ситуація на Донбасі - Верещук

1 хв читати
На засіданні РНБО в п'ятницю буде обговорюватися ситуація на Донбасі - Верещук

Ситуація на Донбасі стане предметом обговорення на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в п'ятницю, 19 лютого, заявляє глава підкомітету з держбезпеки і оборони парламентського комітету з питань національної безпеки Ірина Верещук ("Слуга народу").

"19 лютого має відбутися засідання РНБО ... зокрема, я переконана, будуть розглядати ситуацію на Донбасі", - сказала Верещук на брифінгу в понеділок у Києві.

Вона також повідомила, що частина засідання РНБО відбудеться у відкритому режимі, а частина - в закритому.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данілову почати підготовку засідання РНБО, яке має відбутися 19 лютого в Офісі президента України.

Як повідомляється на сторінці РНБО в соцмережі Фейсбук, на засіданні планується обговорити комплекс питань, частина з яких буде розглянута в закритому режимі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо: Україна зробила позитивний крок, сподіваємося, що росіяни зроблять крок навзаєм

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА