Інтерфакс-Україна
19:15 06.02.2021

Маршрути декількох поїздів змінено через аварію в Дніпропетровській області

2 хв читати
Маршрути декількох поїздів змінено через аварію в Дніпропетровській області

Прес-служба АТ "Укрзалізниця" повідомляє про зміну маршрутів руху декількох поїздів у зв'язку з аварією на станції "Воскобійня" в Дніпропетровській області, де з рейок зійшли вісім вантажних вагонів.

Зокрема, поїзди №53 Дніпро - Одеса, №7 Дніпро - Київ, №11 Новоолексіївка - Київ, №37 Запоріжжя - Київ, №9 Маріуполь - Київ, які відправляться з станцій Дніпро і Кам'янське після 19.00, проїдуть за зміненим маршрутом через Запоріжжя, Кривий Ріг, П'ятихатки, а далі своїм маршрутом. Час відправлення поїздів з Дніпра 00:35. Орієнтовна затримка в дорозі - до 3 годин.

Водночас, поїзди №3 Запоріжжя - Ужгород, №41 Дніпро - Трускавець, №85 Новоолексіївка - Львів/Ковель і №731 Запоріжжя - Київ зі станції Дніпро відправляться за стандартним маршрутом. Орієнтовна затримка в дорозі - 1 година.

Поїзд №69 Маріуполь - Львів відправиться з Дніпра з затримкою орієнтовно 2 години, до поїзда будуть підвезені пасажири зі станції Кам'янське.

Також частину пасажирів зі станції Кам'янське "Укрзалізниця" підвозить автотранспортом до Запоріжжя.

Крім того, в "Укрзалізниці" повідомили, що для поїзда №734 Київ-Покровськ класу "Інтерсіті +" буде замінено рухомий склад з Hyundai Rotem на сидячі вагони 1 класу, а вимушена затримка складе орієнтовно 2 години. Постіль і чай пасажирам поїзда будуть надані безкоштовно.

Як повідомлялося, в ніч на 6 лютого на станції "Воскобійня" в Дніпропетровській області з рейок зійшли вісім вантажних вагонів, повідомив глава "Укрзалізниці" Володимир Жмак у своєму телеграм-каналі вранці в суботу.

"У результаті інциденту з рейок зійшли вісім вантажних вагонів, з яких сім - приватних власників. Ймовірна причина сходу - злам бічної рами візка (№12_437823, 2007 р.в., виробник "Бежицька Сталь", РФ, належить вагону №63554257), елементи якої знайшли за кілька кілометрів до місця сходу. Для ліквідації наслідків аварії задіяно два відновлювальні потяги, пасажирські поїзди були спрямовані в обхід", - повідомив глава "Укрзалізниці".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА