Інтерфакс-Україна
13:48 01.02.2021

На Луганщині перекинулася вантажівка з 26 тоннами мазуту - поліція

1 хв читати

У Луганській області на околиці смт Новоайдар перекинулася вантажівка з понад 26 тоннами мазуту, повідомляє прес-служба поліції області.

"Учора, 31 січня, на автодорозі Т 13-06 км 41+600 сполученням Сєвєродонецьк-Новоайдар на околиці смт Новоайдар перекинулася вантажівка. Під час перекидання автомобіля на узбіччя вилилася частина мазуту. Наслідки події ліквідували співробітники ДСНС", - йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook.

Так, правоохоронці попередньо встановили, що 58-річний водій, керуючи вантажівкою DAF із причепом, перевозив понад 26 тонн мазуту з м. Дніпро до ТЕС у м. Щасті. Чоловік не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя, унаслідок чого сталося перекидання вантажівки. Унаслідок ДТП водій дістав тілесні ушкодження.

Цей факт зареєстрований, на водія вантажного автомобіля складено адміністративний матеріал за ст.124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні трохи теплішатиме, подекуди невеликий, часом помірний сніг

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

Зустріч української переговорної делегації з представниками США запланована на вечір у Давосі - джерело

Уряд напрацьовує рішення для допуску тварин у торгові мережі і заклади харчування

Віткофф заявляє, що на четвер заплановано його зустріч із Путіним

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА