Інтерфакс-Україна
16:56 27.01.2021

У столичному регіоні Іспанії через нестачу вакцин призупинено імунізацію від COVID-19

1 хв читати
У столичному регіоні Іспанії через нестачу вакцин призупинено імунізацію від COVID-19

 У столиці Іспанії та околицях щонайменше до кінця наступного тижня буде призупинено імунізацію від COVID-19 через нестачу вакцин, повідомляє у середу іспанська телерадіокомпанія РТВЕ із посиланням на віце-голову автономної спільноти Мадрид Ігнасіо Агуадо.

При цьому він зазначив, що ті, хто вже отримав перший компонент щеплення, отримають і другий із наявних запасів. "Якщо ми цього не зробимо, існує можливість мутації вірусу, він здобуде резистентність, і боротьба з пандемією стане тривалішою", - сказав Агуадо.

Станом на вівторок у Мадриді та околицях було введено 169,5 тис. доз вакцин проти COVID-19 виробництва компаній Pfizer/BioNTech, зазначає РТВЕ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА