Інтерфакс-Україна
14:53 27.01.2021

У 2020 році в ув'язненні за політично або релігійно мотивованими вироками перебували 109 кримчан - правозахисники

1 хв читати
У 2020 році в ув'язненні за політично або релігійно мотивованими вироками перебували 109 кримчан - правозахисники

109 жителів окупованого Криму в 2020 році перебували в ув'язненні після винесення щодо них звинувачень із релігійних або політичних причин, повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ).

"На кінець 2020 року за нашими даними, в місцях несвободи, в рамках кримінальних проваджень перебували 109 осіб, яких переслідували за релігійними або ж політичними мотивами... З 2019 року ніхто з політичних в'язнів так і не був звільнений", - заявив юрист КПГ Богдан Мельникович на прес-конференції в середу.

Він також зазначив, що в 2020 році зафіксовано 260 судових рішень про тримання під вартою. Крім того, ще 24 людини були позбавлені волі за політичними або релігійними мотивами.

"Ми також зафіксували 15 вироків, винесених протягом 2020 року, пов'язаних із позбавленням волі, й десять із них на термін від 12 до 19 років. Ці десять термінів найбільше стосувалися кримських мусульман. Загалом позбавлені волі 69 осіб і ще п'ять позбавлені можливості вільно пересуватися", - зазначив Мельникович.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА