Інтерфакс-Україна
08:43 26.01.2021

Заворушення вихідних днів у низці міст Нідерландів продовжились у понеділок

1 хв читати
Заворушення вихідних днів у низці міст Нідерландів продовжились у понеділок

У низці голландських міст сотні молодих людей у ніч на вівторок влаштували безлади, нападали на поліцейських на знак протесту проти ведення жорстких заходів з боротьби з коронавірусом, повідомила місцева поліція.

Учасники заворушень почали збиратися в центральних частинах міст незадовго до настання введеної нічної комендантської години. Вони рухалися вулицями Амстердама, Гааги, Роттердама і інших міст, закидаючи співробітників правопорядку феєрверками і камінням, влаштовували погроми і грабежі, зазначає поліція. За її даними, в результаті було заарештовано понад 150 осіб.

До півночі в Амстердамі поліція значною мірою взяла ситуацію під контроль, сказав журналістам шеф поліції Вілем Вулдерс. Разом із тим, за його словами, заворушення тривали в Роттердамі і Гертогенбосі.

Заворушення у вихідні дні влада називає наймасштабнішими за останні 40 років.

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте засудив те, що відбувається, повідомили ЗМІ.

"Це не має жодного стосунку до законних протестів. Це злочинне насильство", - сказав Рютте.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА