Інтерфакс-Україна
08:37 28.12.2020

У Києві триває превентивна обробка доріг і тротуарів - "Київавтодор"

1 хв читати

Уранці в понеділок, 28 грудня, комунальні служби Києва превентивно обробляють дороги і тротуари столиці, використовуючи спецтехніку, повідомили в Комунальній корпорації "Укравтодор".
"Близько 7-ї ранку в деяких районах столиці розпочались опади: дощ за температури -1  С. До початку опадів дорожники столиці почали превентивну обробку вулично-дорожньої мережі протиожеледними засобами", - йдеться в повідомленні корпорації на сторінці у Facebook у понеділок.
Комунальники наголосили, що першочергово обробляють мости і шляхопроводи, підйоми і спуски, вулиці з бруківки, тротуари, сходи підземних переходів.
"Також техніка виїхала на вихідні позиції у місто для чергування. Нині задіяно 56 одиниць спецтехніки", - йдеться в повідомленні.
Як повідомлялося, в понеділок, 28 грудня, в Києві вранці та вдень пориви вітру 15-20 м/с, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпеки, жовтий).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела

Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА