Інтерфакс-Україна
07:22 12.12.2020

ВАКС обрав запобіжний захід підозрюваним у наданні хабара голові Держгеокадастру

1 хв читати
ВАКС обрав запобіжний захід підозрюваним у наданні хабара голові Держгеокадастру

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід одному з керівників територіального управління Держгеокадастру і особі-посереднику, підозрюваних у наданні хабара очільнику Держгеокадастру, повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

"11 грудня 2020 за клопотанням детективів НАБУ, узгоджених прокурором САП, Вищий антикорупційний суд обрав заходи одному з керівників територіального управління Держгеокадастру і особі-посереднику, підозрюваних у наданні неправомірної вигоди Голові Держгеокадастру", - сказано в повідомленні на сторінці САП у п'ятницю.

В інформації зазначається, що слідчий суддя ВАКС застосував до чиновника територіального управління Держгеокадастру запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 45 днів (до 22 січня 2021) з альтернативою внесення 735,7 тис. грн застави.

Його спільникові суд обрав запобіжний у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці з можливістю внесення 1 681,6 тис. грн застави. Термін дії запобіжного заходу - до 6 лютого 2021.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА