Інтерфакс-Україна
07:17 20.11.2020

Ляшко: Україна має намір придбати вакцину від COVID-19 для 20 млн населення країни

1 хв читати
Ляшко: Україна має намір придбати вакцину від COVID-19 для 20 млн населення країни

У бюджеті на 2021 рік закладено 2,6 млрд грн на придбання вакцини від коронавірусу для 20 млн населення країни крім безкоштовно отриманої за програмою COVAX (Глобального фонду доступу до вакцин проти COVID-19) для 20% населення, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"8 млн доз для імунізації 4 млн осіб з першої черги, Україна отримає безкоштовно, за програмою COVAX. Щоб закупити ще, в бюджеті закладено 2,6 млрд грн", - сказав Ляшко в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер увечері.

Ляшко зазначив, що невідомо скільки доз можна купити на ці гроші, оскільки виробники поки не озвучують ціну.

Чиновник додав, що вакцина, яку доставлять в Україну, схвалена всесвітньою організацією здоров'я ВООЗ і буде безпечною і якісною. Також він закликав "не сіяти паніку чутками про якісь експерименти, які нібито планують проводити на українцях".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У грудні окупанти скоротили темпи захоплення українських територій — на 12% менше, ніж у листопаді - DeepState

Мінімальний розмір пенсії за віком зріс на 234 грн з 1 січня

Волинська область зазнала масованої атаки БпЛА: є влучання в об’єкти критичної інфраструктури та масштабні відключення світла - ОВА

Одеса в новорічну ніч зазнала кількох хвиль атак ударних БпЛА: зафіксовано пожежі та пошкодження житлових будинків

1 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі кількість поранених через ворожий обстріл збільшилась до п’яти, серед них дитина – ОВА

Окупанти просунулися в Білогірʼї, Степногірську та Покровську, за добу зайняли 10,83 кв км — DeepState

Франція та Великобританія готові надати до 15 тисяч військових для гарантій безпеки в Україні – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА