Інтерфакс-Україна
21:18 19.11.2020

Росіяни супроводжують повернення біженців до Степанакерта

1 хв читати
Росіяни супроводжують повернення біженців до Степанакерта

У Нагорний Карабах з території Республіки Вірменія в четвер повернулися ще 1 235 біженців, повідомило міністерство оборони Росії.

"27 автобусів у супроводі патрулів російського миротворчого контингенту і військової поліції пройшли з Єревана на головну площу Степанакерта. Гарантування безпеки повернення біженців і безпеки переміщення через лінію зіткнення мирних жителів для повернення в свої будинки організовано при керівництві і контролі Міжвідомчого центру гуманітарного реагування", - йдеться в повідомленні військового відомства.

У ньому наголошується, що з 14 листопада до Степанакерта вже повернулися близько 4 тис. жителів, які раніше покинули свої будинки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Волонтери УЧХ працюють у теплопунктах столиці

Зеленський: Робота Повітряних сил по "шахедах" незадовільна, висновки будуть

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА