21:10 08.11.2020

У МВС Грузії заявляють, що поліція застосувала силу проти учасників протесту біля будівлі ЦВК в Тбілісі

1 хв читати
У МВС Грузії заявляють, що поліція застосувала силу проти учасників протесту біля будівлі ЦВК в Тбілісі

У міністерстві внутрішніх справ Грузії заявляють, що поліція застосувала силу проти учасників акції протесту, які спробували прорватися в будівлю Центральної виборчої комісії (ЦВК) в Тбілісі.

"Під час акції протесту, що проходить перед ЦВК, учасники акції спробували увірватися в будівлю Центральної виборчої комісії. (...) Їм (це - ІФ) не дозволила зробити поліція", - сказано в поширеній в неділю ввечері заяві МВС.

У відомстві заявляють, що в зв'язку з тим, що учасники акції використовували насильницькі методи і не підкорялися вказівкам поліції, МВС у рамках закону застосувало "пропорційну силу".

МВС також закликає організаторів і учасників акції дотримуватися правопорядку і підкорятися законним вимогам поліції, обіцяє в рамках закону припиняти будь-які спроби правопорушень.

Раніше повідомлялося, що поліція застосувала водомет проти учасників акції протесту опозиції, які спробували прорватися на подвір'я Центрвиборчкому.

Грузинські телеканали повідомляють, що учасники акції кидали каміння в співробітників поліції, а також били камінням і палицями паркан, встановлений на периметрі.

Акція біля будівлі ЦВК в Тбілісі триває. Мобілізований спецназ МВС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА