Інтерфакс-Україна
14:44 29.10.2020

ЮНІСЕФ передав Україні 150 кисневих концентраторів для пацієнтів із COVID-19

1 хв читати
ЮНІСЕФ передав Україні 150 кисневих концентраторів для пацієнтів із COVID-19

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив і поставив до України 150 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із COVID-19, 125 із них закуплено за підтримки благодійного фонду ПриватБанку, повідомила прес-служба ЮНІСЕФ.

Згідно з повідомленням, найближчим часом концентратори отримають 35 медзакладів у столиці, а також у Харківській, Запорізькій, Одеській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Тернопільській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та Чернігівській областях. У цих медзакладах перебувають 22% усіх госпіталізованих у країні.

Регіони й медзаклади відібрано за результатами комплексного аналізу з урахуванням кількості хворих і госпіталізованих із COVID-19, а також рівня смертності в цих регіонах.

За словами голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотти Сільвандер, це вже друга партія кисневих концентраторів, закуплених ЮНІСЕФ.

"На жаль, зі стрімким зростанням кількості випадків потреба в кисні також залишається високою. Майже кожен п'ятий госпіталізований потребує кисневої терапії", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА