Інтерфакс-Україна
14:08 29.10.2020

Експерти прогнозують відставку глави МОЗ та посилення карантину в Україні в ІV кварталі-2020

1 хв читати

Експерти вважають, що у ІV кварталі поточного року цілком імовірна відставка міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також можливе запровадження жорстких карантинних обмежень, як навесні.

Про це свідчать оприлюднені в четвер результати експертного опитування "Політичний квартал: осінь 2020", проведеного Фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" з 18 до 23 жовтня (загалом опитано 68 експертів).

Так, вони назвали високою ймовірність (51,5%) відставки глави МОЗ у найближчі три місяці. Імовірність відставки всього Кабінету Міністрів (41,9%) експерти оцінюють вище, ніж відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова (19,2%).

Запровадження жорстких карантинних обмежень, як минулої весни, також цілком можливе (50%), на думку експертів.

Водночас вони переконані, що вихід Росії з переговорів щодо Донбасу і зустріч "нормандської четвірки" в IV кварталі не відбудуться. Малоймовірними назвали також розпуск Верховної Ради або припинення повноважень президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА