Інтерфакс-Україна
21:11 28.10.2020

У ЦВК роз’яснили питання повторного голосування на виборах депутатів рад громад із кількістю виборців до 10 тис. та сільського, селищного, міського голови

1 хв читати
У ЦВК роз’яснили питання повторного голосування на виборах депутатів рад громад із кількістю виборців до 10 тис. та сільського, селищного, міського голови

Центральна виборча комісія затвердила роз'яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тис.), сільського, селищного, міського голови.

"Документ спрямований на забезпечення однакового застосування положень Виборчого кодексу України при організації підготовки та проведення повторного голосування із зазначених виборів депутатів рад і голів", - повідомляє у середу ввечері прес-служба ЦВК.

У роз'ясненні, зокрема, зазначено, що рішення про призначення повторного голосування сільський, селищний, міський тервиборчком має ухвалити одразу після встановлення результатів голосування з відповідних місцевих виборів.

"Повторне голосування призначається на неділю - в межах тритижневого терміну після дня ухвалення рішення про його призначення, до настання якої ТВК зможе забезпечити здійснення необхідних виборчих процедур у встановлені Кодексом терміни. Першим днем, з якого обчислюється тритижневий термін для його призначення, є наступний день із дня ухвалення відповідного рішення", - йдеться у роз'ясненні ЦВК.

У роз'ясненні також зазначено, що для проведення повторного голосування використовуються форми виборчих документів, затверджені та встановлені відповідними постановами ЦВК, із зазначенням після назви місцевих виборів і дати їх проведення слів "ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ" і дати його проведення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА